RAMS Risk Analizi ve Yönetim Hizmetleri, Danışmanlık, Yayıncılık ve Ticaret A.Ş.

Rıdvan Paşa Sok. No: 6/12, 34730

Göztepe/İstanbul

BİZE ULAŞIN:

0 (533) 716 33 43

 
 

YAYINLARIMIZ

Küçük İşyerlerinde Uygulamalı İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi 

Jacqueline Jeynes 

Fiyatı: 30 TL+KDV (Kargo bedeli dahildir)

Sipariş için info@ramsrisk.com.tr mail adresimizden veya 0216 565 93 16 nolu telefonumuzdan irtibata geçilmesi rica olunur.

KİTAP HAKKINDA BİLGİ 

216 sayfa olan bu kitap, İngiltere'de İSG müfettişleri, itfaiye kuruluşları, sigorta temsilcileri, İSG Profesyonelleri ve küçük işyerleriyle yapılan görüşmelere dayanan bir araştırmanın sonucu olarak hazırlanmıştır.

Kitapta, küçük işyerlerinin ihtiyaçları doğrultusunda iş sağlığı ve güvenliğinin tüm yönleri ayrıntıları ile incelenmektedir.

 

Bu kitap, uygulamaya yönelik öneriler, örnek işyeri planları ve kontrol listeleri, fotoğraflar ve iş kollarına özgü bölümleriyle, orta büyüklükteki işletmeler için de değerli bir kaynaktır.

 

Kitapta ayrıca, ofisler, küçük perakendeciler, kuaförler, güzellik salonları, kumaşçılar, terziler, kuaförler, mücevherat, saat, diş ayakkabı tamircileri, el sanatları ile uğraşanlar, çömlekçiler, diş hekimleri, veterinerler, tarım ve bahçecilik işleri, çiçekçiler, ormancılar, marangozlar, mobilya imalatçıları, çatı işleri, pencere temizlik işleri, genel inşaat ustaları, kasaplar, catering işleri, oteller, misafirhaneler, birahaneler ve barlar, taşıt tamircileri, akaryakıt istasyonları ve araç yıkama yerleri ile ilgili vaka çalışması örnekleri de bulunmaktadır.